Geoblog.pl    Sid    Podróże    Los(t) Andos... Cordirielas... Brazylia... Patagonia, czyli nasz dziennik z wyprawy do Boliwii i Chile.    Irmik: w trasie - po wulkanach

Irmik: w trasie - po wulkanach

Chile
Chile, Calama

Rano wyjezdzamy i jedziemy lepsza droga (po stronie Chile drogi sa super i swietnie oznakowane, czyli np. zadupie ze hej i jest znak ze bedzie zakret).

Mijamy kolejne wuklany i robimy kolejne zdjecia - kolory sa boskie - cala paleta.

Jemy lunch w Chiu Chiu i akurat trafiamy na swieto chile i parade i wystepy i wogole.
Dzieciaki sie prezentuja, nauczyciele tez i nawet jest jakis lepszy zespol co tanczy i spiewa - ale nam sie upieklo.

Pranie nie robimy bo nie ma szefowej, i jedziemy do duzego miasta na zakupy !!!!

Miasto calkiem duze, ruch ze hej.
Zaraz po zakwaterowaniu ruszamy na ulice i dopadamy Internet, stad tyle wpisow od razu bo juz siedzmy druga godzine i piszey i wgrywamy zdjecia. Wojtek skupil sie na opisach ja na zdjeciach i moze cos z tego zrozumiecie.

Slyszelismy juz o tych zamieszkach, ale tutaj, szczegolnie teraz jak jestesmy w Chile spokoj, ogoleni to sie dzieje na polnoc i zachod a my jestesmy na wschod i na takich zadkupiach ze nie ma nawet radia, nie mowiac o telewizorze- tak ze zupelnie spokojnie sobie zyjemy i jezdzimy.

Zjedlismy kolacje w jakims raczej fast foodzie, bo jakis nic innego nie moglismy znalesc mimo ze to takie duze miasto.

No i znowu jestesmy na internecie i nadrabiamy zaleglosci.

Jutro wracamy do Chiu Chiu i moze tez bedzie internet.

prezes+wiceprezeska fan klubu wyprawy. p+a
prezes+wiceprezeska fan klubu wyprawy. p+a - 2008-09-18 20:47
Świętujemy dziś Irminy
bo ma dzisiaj imieniny.
W Polsce, Chile czy Boliwii
każdy gardło czymś oliwi.
I śpiewamy Jej 100 lat,
bo dziwczyna z Niej jest Chwat!!!!

Uwazaj na siebie i czuwaj nad Resztą. :-))

wielbiciel
wielbiciel - 2008-09-21 20:20
A gdzie relacja z imprezy imieninowej? Pozdrawiam

Sid
Irmina i Wojtek