Geoblog.pl    Sid    Podróże    Los(t) Andos... Cordirielas... Brazylia... Patagonia, czyli nasz dziennik z wyprawy do Boliwii i Chile.    Sid: Lenistwo w San Pedro

Sid: Lenistwo w San Pedro

Chile
Chile, San Pedro de Atacama

Dzis o czwartej trzydziesci ruszyla wyprawa na wulkan Lascar. To znaczy ruszyli Staszek i Arek oraz oczywiscie Umberto. My zostalismy w lozkach... do osmej! Po Wielkim Sniadanku z Jajecznica i Tostami poszlismy odpoczac na lezaczki. Potem uzupelnianie bloga, spacer i na Przepyszny Obiadek. Nastepnie drzemka na lezaczku (Irminka) i dalsze wpisywanie (ja). Pod sam koniec ladowania zdjec w San Pedro zabraklo pradu, na szczescie tylko na pol godziny. W sam raz na wylegiwanie sie na lezaczku z drinkiem i gazetka. Teraz koncze wpisywanie i szukamy knajpki na Wspaniala Kolacyjke. Zdecydowalismy sie na dzien lenistwa, bo przyznam, ze mnie nie bylo stac na wstawanie o czwartej z minutami kolejny dzien pod rzad. Ale Staszek i Arek - wrecz przeciwnie. Wstaja jak ranne ptaszki i skacza po gorach jak wiskacze. Mam nadzieje, ze pstrykna ladne zdjecia z dzisiejszej wycieczki.

Natalia
Natalia - 2008-09-21 11:40
Ooooo, i to brzmi dla mnie wystarczająco ekstremalnie ;-)

A gdzie zdjecia sniadania, obiadu i kolacji?

obserwator
obserwator - 2008-09-21 13:06
Pozdrawiamy z Raciborza.Wszystkiego dobrego dla Irminy z okazji Imienin - życzenia trochę spóźnione lecz nie zawsze na bieżąco śledzimy Waszą przygodę.Widoki super, uważajcie na siebie. Wujek z Raciborza.

piotr4902
piotr4902 - 2008-09-21 22:22
do obserwatora. dla kogo jesteś wujkem z raciborza??. odezwij sie na mojego nicka.

piotr4902
piotr4902 - 2008-09-21 22:28
to co miałem wpisać tu to wpisalem przez przypadek wcześniej pod poz. 42. ale w treści nic nie zmieniam.

Natalia
Natalia - 2008-09-25 10:27
Hej, zadnych wpisow od 5 dni???

Sid
Irmina i Wojtek